Author: p***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bought a few to give to my friends. Very cute combs 🥰 please like my review I need points!
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: £2.00
one-size
| Pattern Type | Cartoon |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 7.1 in |
| Width | 3.5 in |
| Height | 1.6 in |
| Circumference | 24.4 in |
| SKU | sb2108076962968717 |
Overall Rating: 4.93/5
Author: p***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Bought a few to give to my friends. Very cute combs 🥰 please like my review I need points!
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: ن***ا
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كا مشط ل طفلة كتير حلو وكيوت، اذا استفدتو من التعليق حطو لايك
1 photo(s)
Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Real cute, it sounds a bit like a kids raddle because of the sparkles inside. It brushes good and the bristles are durable AMA some break or separate easily. Good for fine/thin hair if other brushes aren’t thorough enough. Highly recommended.
2 photo(s)
Author: 9***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it very much kids love it . Pls give me likes I need it pls pls pls
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)